FM21 Double Broken – BJK Taktiği İndir

Football Manager 2021’in çıkmasının ardından hepimiz yeni kariyerlerimize doğru yelken açmaya başladık. Pek çoğumuz kendi oyun mentalitemizi yeni senenin oyununa da oturtmaya çalışırken pek çoğumuz yeni oyuna alışmakta güçlükler çekebiliyor. Bu can sıkıcı durumu ortadan kaldırmanın en iyi yolu ise hazır taktikler üzerinden yol almak. Sizde yeni oyuna adapte olmakta zorluklar yaşıyorsanız hazır taktikleri inceleyerek kendi taktiğinizi oluşturabilirsiniz. FM21 ile ilgili oyunda son dikkat çeken taktik ret4 tarafından üretilen Double Broken – BJK taktiği. Beşiktaş ile namağlup ligi ve Şampiyonlar Ligini kazandıran bu taktiğin görüntüleri ve indirme linki sizlerle.

Double Broken

Double Broken taktiği takımına hücum futbolu oynatmayı seven, bol şutlu, bol pozisyonlu maçların hastası oyun severler için bulunmaz hint kumaşı tadında. Ret4 kullanıcılara BJK, Besiktas ve Besiktas D. olmak üzere üç oyun türü üzerinden taktikler sunmuş. Fakat kendisi de en iyi taktiğinin BJK olduğunu savunuyor. Taktiğin indirme linkini aşağıda yer alan görsellerin alt kısmında bulabilirsiniz. Taktiğin görselleri ve başarıları şu şekilde:

Double Broken Taktiği İndirme Linki

Ret4’ün Agresif, Pozitif futbol ve Defansif futbol üzerinden şekillendirdiği üç taktiği de aşağıda yer alan indirme linki üzerinden bulabilirsiniz. Taktik FMscout sitesine yüklenildikten çok kısa bir süre içerisinde çok yüksek bir indirme ve beğenilme sayısına ulaştı. Umarız sizlere de yardımı dokunur.

FM21 Double Broken – BJK taktiği indir

Ayrıca daha fazla FM 2021 Taktiğine ulaşmak istiyorsanız Taktik rehberi FM 21 incelememizde en çok indirilen ve kullanılan taktiklere de göz atabilirsiniz.

FM 2021 Taktik Rehberi – En İyi Taktikler

FM 2021 ile ilgili diğer içeriklerimiz

FM 2021 Logo Paketi Nasıl Yüklenir?

FM 2021 Yüz Paketi Nasıl Yüklenir?

FM 2021 En İyi Wonderkidler – En İyi Genç Yetenekler

FM 2021 Türkiye Süper Lig Transfer Bütçeleri

FM 2021 En İyi Asistan Menajerler

FM 2021 Regen Çıkış Tarihleri

FM 2021 En İyi Serbest Oyuncular(Free Agents)

FM 2021 En İyi Altyapıya Sahip Takımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir