FM 2021 DD2021ST Teması İndir

FM 2021 ile yeni kariyerlerimizde hızla ilerledikçe oyun ile ilgili indirilebilir içeriklerin sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Football Manager’ın yeni serisinde çok sevilen Priisek temasının ardından şimdi de DD2021ST teması kullanıcıların beğenisine sunuldu. Renkli içeriği ve görsel kaliteleriyle dikkat çeken bu tema da kullanıcılar tarafından çok sevilecek gibi gözüküyor. DD2021ST temasının indirme linkine yazının altında yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca temanın nereye yükleneceğini de sizlere sunuyoruz.

DD2021ST

Giriş Ekranı

FM 2021’in son teması DD2021ST ekran görüntüleri bu şekilde. fm-base tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan temanın indirme linkini aşağıya bırakıyoruz. Link içerisinde sağ üstte yer alan download butonundan sizde temayı indirebilirsiniz.

DD2021ST Tema İndir

FM 2021 Temalar Nasıl Yüklenir?

Football Manager üzerinde daha önce yüz ve logo paketlerinin nasıl yüklendiğini sizlere anlatmıştık. Merak edenler için bu yazının sonuna linklerini bırakıyoruz. Peki FM temaları bilgisayar içerisinde nerelere yüklenir?

Yukarıda indirme linkleri verilen dosyayı indirdikten sonra .rar uzantılı dosyadan çıkan klasörü;

“Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2021 > skins” klasörü içerisine atmanız yeterli olacaktır.

Eğer “skins” klasörü yoksa siz oluşturabilirsiniz.

Ardından oyun içerisinden “Tercihler > Arayüz” kısmından temayı seçip indirdiğiniz tema dosyalarının ismini seçip aktif hale getirebilirsiniz. Kaydet tuşuna bastıktan sonra bir süre tema yüklenecek ve sonunda yeni temanızla oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Eğer Temayı yüklemede sorun yaşarsanız veya attığınız tema oyun içerisinde gözükmezse;

Yerel Disk (C) > Kullanıcılar > (Bilgisayarınızın Kullanıcı Adı) > AppData > Local > Sport Interactive > Football Manager 2021 > Caches” klasörünü siliniz ve oyuna giriş yapınız. (AppData klasörü gizli klasör olabilir, bu yüzden klasör seçeneklerinden ‘Gizli Klasörleri Göster’i seçiniz.)

Eğer “Caches” klasörünü bulup silemediyseniz, oyun içerisinden “Tercihler/Arayüz” bölümünden Geçici Dosyaları Temizleyin ve Temayı Yeniden Yükle`ye tıklayın.

FM 2021 ile ilgili Diğer İçerikler

FM 2021 Logo Paketi Nasıl Yüklenir?

FM 2021 Yüz Paketi Nasıl Yüklenir?

FM 2021 En İyi Wonderkidler – En İyi Genç Yetenekler

FM 2021 Türkiye Süper Lig Transfer Bütçeleri

FM 2021 En İyi Asistan Menajerler

FM 2021 Regen Çıkış Tarihleri

FM 2021 En İyi Serbest Oyuncular(Free Agents)

FM 2021 En İyi Altyapıya Sahip Takımlar

1 Comment on “FM 2021 DD2021ST Teması İndir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir