FM 2021 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

FM2021

Football Manager yapımcıları Covid-19 sebebiyle daha önce gecikeceğini duyurduğu FM21’in çıkış tarihi ve fiyatını açıkladı. Bugün resmi twitter hesapından yapılan duyuruda yeni oyunun 24 Kasım’da piyasaya sürüleceği açıklandı. Peki FM2021 fiyatı ne kadar olacak? Football Manager’ın yeni serisine dair ön sipariş detayları şu şekilde.

Football Manager 2021 Ne Zaman Çıkacak?

Football Manager yapımcıları FM21’in 24 Kasım‘da satışa sunulacağını açıklamasının ardından Epic Games ve Steam ile yapılan anlaşmalar gereği ön siparişlerde %10 indirim uygulanacağını açıkladı.

Football Manager’ın bu seneki Epic Games üzerindeki fiyatı 219 TL iken, Steam üzerindeki fiyatı 249 TL olacak. Ön sipariş indiriminden yararlanmak isteyenler için oyunun Epic Games ön sipariş fiyatı 197,1 TL, Steam ön sipariş fiyatı ise 224,1 TL’ye denk geliyor.

Yenilikler

FM21 Çıkış tarihi ve fiyatı belli olduktan sonra yeni seriyle ilgili duyurulan ilk yenilik, oyunun 13 sene sonra yeniden XBOX üzerinden de oynanabilir hale gelmesi. Football Manager resmi twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada XBOX ve Nintendo Switch konsollarından FM2021’in oynanabileceği duyuruldu.

Ayrıca yapımcılar Covid-19 sebebiyle merakta olan kullanıcılar için FM21Mobile ve FM21Touch‘ında yeni sezonda oyunseverlerle maceralarına kaldığı yerden devam edeceğini duyurdu. Resmi fragmanda göze çarpan bir başka yenilik maç spikerinde yer alan Türkçe spiker. Geçtiğimiz günlerde Ali Ece FM21 ile maç spikerliği konusunda anlaşma sağladığını, FM2021’de spiker olarak yer alacağını açıklamıştı. Bakalım maç spikeri moduna kullanıcıların geri dönüşleri nasıl olacak? Fragmanda son dikkat çeken detay ise kapanışın bu sezon lisansı alınan Almanya Bundesliga için Alman spiker tarafından yapılması.

Football Manager 2021’de gelmesi muhtemel diğer yenilikleri merak ediyorsanız sizde resmi forumlarda en çok konuşulan yenilikleri derlediğimiz yazımızı inceleyebilirsiniz (link).

Ayrıca merak edenler için FM2021 Minimum Sistem Gereksinimleri

0 Comments on “FM 2021 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir