Assassin’s Creed Valhalla | Türkiye Fiyatı

ASSASSİN'S CREED VALHALLA

Oyun dünyasının en büyük isimlerinden Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin bir sonraki oyununu açıkladı, Assassin’s Creed Valhalla ‘yı dünya çapında 2020 sonlarında Xbox Series X, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Epic Games Store ve Windows PC için Ubisoft Store’da ve yeni nesil oyun platformu Google Stadia ’da piyasaya süreceğini duyurdu. Oyunun, Türkiye satış fiyatı da belirlendi.

Assassin’s Creed Valhalla sonunda tanıtıldı. Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu, Twitch ‘te yayınlanan resmi görselinin ve Assassin’s Creed resmi hesabından yapılan duyurusunun ardından, kendisini gösterdi. Oyunun yapımcısı Ubisoft sinematik bir fragman ile Assassin’s Creed Valhalla’nın ilk detaylarını paylaştı.

İşte Assassin’s Creed Valhalla Fragmanı

Assassin’s Creed Valhalla Detayları

Assassin’s Creed Black Flag ve Assassin’s Creed Origins’in arkasındaki ekip tarafından Ubisoft Montreal’de geliştirilen Assassin’s Creed Valhalla, oyuncuları savaş ve zafer masallarıyla büyüyen azılı bir Viking akıncısı olan Eivor ‘un destanını yaşamaya davet ediyor. Büyüleyici bir Viking deneyimi sunan oyun, oyuncuları İngiltere’nin acımasız Karanlık Çağlarına bırakarak onlara hem güzel hem dinamik bir açık dünya sunuyor. Oyuncular serinin bu son oyununda; baskınlar, yerleşim yerlerini genişletme, güçlerini pekiştirme ve etkilerini yayma gibi yeni özelliklerden yararlanabilirler.  Oyunun yönetmeni Ashraf Ismail, söz konusu yapımın çok daha farklı RPG mekaniklerine sahip olacağını söyledi.

Assassin’s Creed Valhalla

ASSASSİN’S CREED VALHALLA FİYATI VE ÇIKIŞ TARİHİ

Ubisoft mağazasından ön siparişe açılan Valhalla’nın Ultimate sürümü 495 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Ubisoft; oyunu ayrıca PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Epic Games Store ve Stadia’da satışa sunacak. Bilgisayar için Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak olan oyunun Standart sürümü 269 TL’lik bir fiyat etiketine sahip ve oyunda Türkçe dil seçeneği yer almıyor. Halihazırda yüzde 20 indirim uygulanan oyunun Gold sürümüyse 449 TL’ye ön siparişe açıldı.

Assassin’s Creed Valhalla ön siparişi veren oyunun fanları, oyuncuların intikam arayışında efsanevi bir İskandinav Berserker’e katılacağı ek bir görev olan The Way of the Berserker’e sahip olacaklar. 

Son olarak, oyunun fanları, şimdi ön sipariş için mevcut olan Penguin Random House tarafından yayınlanan orijinal romanla, Assassin’s Creed Valhalla dünyasına adım atabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir