2 Kişilik Oyunlar

2 kişilik oyunlar

Eğer sizde farklı yerlerde hatta aynı yerde bulunduğunuz arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz oyunlar arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu 2 kişilik oyunlar listemizideki online oyunları oynamak için tek ihtiyacınız bir internet tarayacısı ve tabiki arkadaşınız.

Tarayıcı (Browser) oyunları grafik açısından çok yol kat etti. İster 1v1 oyunlar ister takımlar olsun, modern tarayıcıların çoğu bu oyunların herhangi birini destekleyebilir. Hem yerel olarak hem de internet üzerinden arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çevrimiçi oyunları 2 Kişilik Oyunlar listemize dahil ettik.

8 Ball Billiards Classic

8 Ball Billiards Classic

8 Top Bilardo Klasik (8BBC) olarak adlandırlan oyun, aslında bildiğimiz bilardo. Sırayla oynanış ve hangi deliğe ilk battığınıza bağlı olarak şeritleri veya katıları cebe sokmanız gerekir. Her ne kadar mouse ile oyunu oynamanızı tavsiye etsekte, bir dizüstü bilgisayar touchpad’i ile de oynamak şaşırtıcı derecede kolay.

İlk olarak, vurmak istediğini yönü kılavuz çizgilerini kullanarak hizalamanız gerekir. Ardından, fareyi güç ölçere getirin ve çubuğu vurmak istediğiniz güç miktarına geri çekin. Çevrimiçi arkadaşlarınızla oynamak için en iyi bilardo ve ücretsiz uygulamalarından biridir.

Gunball!

Gunball

Gunball futbol gibidir … ama silahlarla! Bu piksel sanat oyununda, siz ve arkadaşınız iki ekran karakterini kontrol ediyorsunuz. Her birinin bir silahı, korumak için bir kale direği var ve ortada büyük bir kırmızı top var. Rakip kalesine attığınız her top bir puan kazandırır. İlk beş puana ulaşan oyuncu kazanır.

Bu tarayıcı oyunu, en basit oyun mekaniğinin hala nasıl süper eğlenceli olabileceğinin harika bir örneğidir. Aynı anda hem ateş etmek hem de savunmak için ekranın etrafında hızlıca hareket etmeniz gerekecek, çünkü klavye üzerinde savaşan iki kişi ile mücadele ediyor.

Firefall

Firefall

Kuyruklu yıldız benzeri ateş topları gökyüzünden düşüyor. Yerde mavi veya kırmızı kare surat olarak oynuyorsun. Net bir şekilde yanmamak için sola ve sağa hareket edin. Kulağa kolay geliyor, değil mi? Ateş toplarının hızı artsa bile, oyunu oynamak çok zor değildir. Bunu zorlaştıran iki oyunculu rekabet. Görüyorsun, rakip senden öteye gidemez. Bu yüzden karakterinizi kullanarak bir ateş topu üzerlerine yağmur yağarken rakibinizi itin ve / veya engelleyin. Arkadaşlarınıza şeytani yönlerinizi göstermek için çok güzel ve eğlenceli bir oyun.

Battleship Online

Online ücretsiz bir Battleship oyununun tadını çıkarabileceğiniz birçok yer var, ama bu bizim favorimiz. Kurallar her zamanki gibi aynı. Bir bağlantı göndererek arkadaşınızı davet edin, farklı savaş gemileriyle 10 × 10 ızgaralarınızı oluşturun, hazır olduğunuzu söyleyin ve başlayın.

Savaş gemisini batırmayı denemek ve biriniz gemiden çıkana kadar oynamaya devam etmek için arkadaşınızın ızgarasında herhangi bir yeri tıklayın. Çevrimiçi bir arkadaşınız yoksa, bir yabancıyla rastgele bir oyun oynayın. Hızlı bir oyun için her zaman çevrimiçi insanlar olacaktır.

Speed Sudoku

Speed Sudoku

Hepimizin bildiği Sudoku eğlenceli bir zeka oyunudur, ancak onu rekabetçi hale getirebilmeniz elbette mümkün. Speed Sudoku tam da size bunu veriyor. İnternet üzerinden çevrimiçi arkadaşlarınızla Sudoku oynayabileceğinizi kim düşünebilirdi?

Kaydolun ve yeni bir oyun oluşturun veya mevcut bir oyuna katılın. En fazla dört oyuncunuz olabilir, ancak ikiniz kişi olarakta oynayabilirsiniz. Oyununuzu gizli tutmak için şifrenizi yaratın. Çözerken, diğer oyuncuların yüzde cinsinden ilerlemesini göreceksiniz, bu da rekabeti her daim canlı tutan bir özellik oyun boyunca.

Shiritori

Shiritori

Shiritori, iki kişinin birbirine karşı oynadığı Japon yapımı bir kelime oyunudur. Kurallar oldukça basit: İkiniz de 150 puanla başlıyorsunuz. Oyunun amacı 0 puana ulaşmaktır. İlk önce 0 puana ulaşan oyuncu kazanır. Temel olarak şu şekilde oynanır:

  • Bir oyuncu bir kelime yazar; Örneğin. Sandal
  • Diğer oyuncu daha sonra bir önceki sözcüğün son harfiyle başlayan bir sözcük yazmalıdır. Bu durumda Lale güzel bir çözüm olacaktır. Ve bunun gibi…

Şimdiye kadar iyi ama ek kurallar var: kelime ne kadar uzun olursa kaybedeceğiniz puan o kadar fazla olur. Aynı durum zaman için de geçerlidir (ne kadar hızlı yazarsanız o kadar çok puan kaybedersiniz – süre bonusu).

1 Comment on “2 Kişilik Oyunlar”

  1. I’m really impressed together with your writing abilities as smartly as with the format on your weblog. Is that this a paid theme or did you customize it yourself? Anyway stay up the nice quality writing, it’s uncommon to see a nice blog like this one nowadays.

Comments are closed.