FM 2020 Yüz Paketi Nasıl Yüklenir?

FM20 Yüz Paketi

Football Manager 2020 oyununda da diğer serilerde olduğu gibi yüz paketi indirerek, oyuna ekleme şansına sahipsiniz. FM 2020 yüz paketi nasıl yüklenir, yüz paketi nereye kurulur bu konuda herhangi bir fikri olmayanlar için FM 20 yüz paketi detaylı anlatımını yapacağız.

Eğer yüz paketi dosyasına sahip değilseniz buradan FM 2020 FMScout yüz paketini indirebilir aşağıdaki anlatımı uygulayarak FM 2020 kariyerinize yüz paketi yüklenmiş şekilde devam edebilirsiniz. Yüklediğiniz yüz paketi, logo paketi gibi eklentiler için yeni kariyer açmanıza gerek yok, eski kariyerinize de bu paketleri uygulayabilirsiniz.

Öncelikle indirdiğiniz .zip uzantılı dosyayı bir klasöre çıkartın. Bu klasörü,

Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2020 > Graphics > Faces” klasörüne yapıştırın. (Faces klasörü yoksa siz oluşturunuz.)

Daha sonra “Yerel Disk (C) > Kullanıcılar > (Bilgisayarınızın Kullanıcı Adı) > AppData > Local > Sport Interactive > Football Manager 2020 > Caches” klasörünü siliniz ve oyuna giriş yapınız. (AppData klasörü gizli klasör olabilir, bu yüzden klasör seçeneklerinden ‘Gizli Klasörleri Göster’i seçiniz.)

Eğer “Caches” klasörünü bulup silemediyseniz, oyun içerisinden “Tercihler/Arayüz” bölümünden Geçici Dosyaları Temizleyin ve Temayı Yeniden Yükle`ye tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir