FM 2020 ‘nin Muhtemel Türk Wonderkid ‘leri

Football Manager Coach

Henüz resmi olarak çıkış tarihi açıklanmasada Football Manager 2020 için heyecanla beklemeye başladık. Beklerken de yeni oyunda sizi avantajlı bir şekilde başlatacak FM 2020 ‘nin Muhtemel Türk Wonderkid ‘leri sizler için listeledik.

Hiç şüphesiz Football Manager oyun serisinin en zevk veren noktası, genç yetenek keşfetmek. Bunu pek çok değişik şekilde yapacağınız gibi bazı sitelerde her oyun çıkışından hemen sonra liste halinde de bulabilirsiniz. Muhtemelen sıkı bir FM oyuncusu için böyle bir şey yapmak çokta zevk vermeyecektir. Sonuçta oyuncu arama bu oyunun en büyük yapıtaşlarından bir tanesi. Sitemizde daha önceden “Football Manager Wonderkids Nasıl Bulunur?” yazımızda kendi başınıza oyunda yeni yetenekleri nasıl keşfedibilirsiniz anlatmaya çalışmıştık.

Genel anlamda Wonderkid oyuncuları PA (Potential Ability) puanına göre belirlenmekte. Wonderkid oyuncunun henüz oyunun başında ki özellikleri hem ortalamanın üzerinde olur hemde gelişmeye en yatkın oyuncu olma özelliği taşır. Bu yüzden her FM oyuncusunun hayalidir, takımında en azından bir kaç wonderkid bulundurmak. Tabi potansiyeli yanında oyuncunun iyi bir antreman dönemi ve sık sık resmi maçlarda görev alması oyuncunun tam olarak potansiyeline kavuşmasını sağlayacaktır. Tabi bu noktada oyuncunun bu zorlu ve uzun gelişim sürecinde çok zorlanması, ağır tempoda çalıştırılması uzun dönemli sakatlık yaşaması potansiyelini köreltecektir. O yüzden oyuncu her ne kadar wonderkid olsada, doğru çalışma her zaman gerekli olacaktır.

Bu yazımız ise FM 2020 çıkmadan önce sizlere bir kaç wonderkid potansiyeline sahip olabilecek Türk oyuncu tüyosu vermekte. Listede sizler için FM 2020 ‘de Türk Wonderkid olması beklenen futbolcuları bulabilirsiniz.

Doğukan Sinik

Doğukan Sinik

Yaş: 20
Mevki: Orta Saha
Takım: Antalyaspor

Güven Yalçın

Güven Yalçın

Yaş: 20
Mevki: Forvet
Takım: Beşiktaş

Orkun Kökçü

Orkun Kökçü

Yaş: 18
Mevki: Orta Saha
Takım: Feyenoord

Süleyman Luş

Süleyman Luş

Yaş: 18
Mevki: Defans
Takım: Galatasaray

Naci Ünüvar

Naci Ünüvar

Yaş: 16
Mevki: Orta Saha
Takım: AJAX

Merih Demiral

Merih Demiral

Yaş: 21
Mevki: Defans
Takım: Juventus

Yunus Akgün

Yunus Akgün

Yaş: 19
Mevki: Forvet
Takım: Galatasaray

Ferdi Kadıoğlu

Ferdi Kadıoğlu

Yaş: 19
Mevki: Orta Saha
Takım: Fenerbahçe

Ozan Kabak

Yaş: 19
Mevki: Defans
Takım: Schalke 04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir